Nasza firma jako jedyna w Słupsku i okolicach posiada specjalistyczny sprzęt do regeneracji matryc LCD. Koszt regeneracji jest tańszy od zakupu nowego wyświetlacza!
Jest to technologia jaką stosują producenci.

Przedstawiamy skrócony proces regeneracji matrycy LCD w telefonie LG G2.
Matryca lcd wraz z zespolonym digitizerem musi zostać umiejętnie wyciągnięta z ramki.

Tak wyciągnięta matryca, jest następnie separowana od uszkodzonego digitizera na specjalnym piecyku, który ma za zadanie zmiękczyć klej pomiędzy lcd a dotykiem. Temperatura musi bardzo dokładna, gdyż zbyt wysoka wartość może uszkodzić wyświetlacz.

Stary wyświetlacz jest czyszczony z resztek kleju za pomocą specjalistycznej chemii, która nie zmatowi warstwy polaryzacyjnej znajdującej się samej górze wyświetlacza.

Na szybkę naklejany zostaje plaster kleju OCA, a następnie matryca z dotykiem jest wkładana w specjalną ramkę pozycjonującą.

Tak wstępnie sklejony wyświetlacz zostaje umieszczony w próżniowym laminatorze, który z odpowiednim naciskiem oraz temperaturą zgrzewa digitizer z wyświetlaczem lcd.

Proces kończy wsadzenie sklejonego wyświetlacza do komory nadciśnieniowej, gdzie usuwane są drobne bąbelki, które mogą powstać podczas sklejania.

Telefon jest gotowy! Ostatnie testy i pacjent jest zdrów jak ryba!.
Co ważne klient zachowuje oryginalną matrycę, która jest bezkonkurencyjnie lepsza od zamienników najlepszej jakości.

W celu umówienia się na naprawę, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego, lub kontakt telefoniczny.

Salon

ul. Mickiewicza 10/1, Słupsk

Telefon

+48 724 657 413

Godziny otwarcia

pon.-pt. 9:00-17:00
sb. 9:00-13:00